Hydroizolacja domu – na co zwrócić uwagę?

Chcielibyśmy zainteresować państwa naszą ofertą usług oraz zaprosić do współpracy

dobre izolacje
dobre izolacje
dobre izolacje
dobre izolacje
dobre izolacje

Powody podwyższonej wilgotności są różne i często zależą od lokalizacji i typu budownictwa. Jedną z najczęstszych przyczyn zawilgocenia domu są nieefektywne lub słabo wentylowane pomieszczenia. Najbardziej narażone na podwyższoną wilgotność są łazienki, kuchnie i małe sypialnie. Tutaj z powodu niedostatecznej wentylacji wilgoć pojawia się najczęściej na ścianach. Samo wysuszenie ścian nie będzie miało długotrwałych skutków. Konieczne jest również wyeliminowanie problemu i usprawnienie systemu wentylacji.  Tego typu problemy mogą  wynikać z wód gruntowych oraz wysokiej wilgotności. Bardzo często jest to następstwo zalania budynków z powodu nieprzewidzianych powodzi lub mocnych opadów deszczu. Niezależnie od poziomu zawilgocenia to osuszanie ścian jest konieczne. Niezbyt sprzyjająca jest także świadomość, że na naszej ścianie występuje wilgoć, co nie wpływa pozytywnie na komfort życia. Jednak ważniejszą kwestią jest woda zalegająca w ścianach, która stwarza przyjazne środowisko do powstawania i rozwoju grzybów. Może to potęgować lub powodować problemy zdrowotne.  

Osuszanie budynków – jak to robi profesjonalna firma?

Zawilgocenie ścian wewnątrz budynku oraz zawilgocenie ścian zewnętrznych i fundamentów na zewnątrz to problemy, w których nasza firma może zaproponować swoje usługi. W takim przypadku osuszenie budynku może przyczynić się do uniknięcia poważniejszych konsekwencji niż nadmierne zawilgocenie i zapobiec poważnym uszkodzeniom konstrukcji budynku. Dokładasz wszelkich starań, by ściany były pozbawione wilgoci, ale problem ciągle wraca? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia fachowców, którzy mają opanowane różne metody osuszania ścian w jednym palcu! Świadczymy nasze usługi w Warszawie od wielu lat i pomogliśmy pozbyć się pleśni i grzybów z wielu budynków. Pomiary wilgotności są pierwszym krokiem do zdiagnozowania problemu. Dzięki temu możemy ustalić źródło utrudnienia i wybrać najlepszą z metod, by usuwanie wilgoci było skuteczne. Posiadamy duże doświadczenie, a także korzystamy z niezbędnych urządzeń potrzebne do osuszania murów. 

Najbardziej powszechnymi powodami jest nieszczelność:

  • instalacji,
  • fundamentów,
  • pokrycia dachu,
  • izolacji dachu.

Jak widać powodów jest sporo, a rozwiązań nie przybywa. Jednak możesz być spokojny, bo z pewnością istnieje metoda, która pomoże w osuszaniu Twojego mieszkania. Wszystko polega na zebraniu wystarczającej ilości danych, dzięki którym będziemy mogli się podjąć niezbędnych prac. Dzięki temu mamy pewność, że wybrany sposób osuszania budynków będzie odpowiedni. Skorzystanie z naszych usług gwarantuje skuteczne osuszanie, ponieważ dysponujemy bardzo innowacyjnymi technologiami. Nasi fachowcy przy użyciu wiedzy, doświadczenia i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji służą poradą w tematyce osuszania budynków . W odpowiednio wykończonym  pomieszczeniu powinny znajdować się wolne od wilgoci ściany, suche podłogi i powietrze o optymalnej wilgotności. Z naszą pomocą zapomnisz o problemach związanych z wilgocią! Już dziś skontaktuj się z nami w celu uzyskania kompleksowej obsługi.